UŽ ZÍTRA SPOKOJENOST


                                                                                

Redakce, stabilita a rozvoj. EU

 

Informace podává  tiskové středisko

Ing.Tomáš Beram

 

Partner novin                                                                                                                                                                          Neváhejte využít našich kvalitních služeb, inzerci...

 Centrála živnostenského podnikání

Naše internetové noviny oslovují přes 30 000 čtenářů, kterým přinášíme denní aktuality a tiskové zprávy z oblasti obchodu, služeb, zdravotnictví, kultury a politiky.

 

 Centrála živnostenského podnikání

Noviny  stabilita-a-rozvoj.eu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci na stránkách stabilita-a-rozvoj.eu, kde najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme. Přinášíme nejnovější tiskové zprávy z politiky, ekonomiky, kultury a zdravotnictví.

Dále je připravena tištěná verze, která propaguje české výrobce a exportéry a jejich kvalitní výrobky pod názvem „  STRATEGIE- Export a Import CR“.     

 

                                                

 
 
 
 

     Vážení čtenáři,

od roku 2013, kdy  internetové noviny stabilita-a-rozvoj vstoupily na trh médií, se zasazujeme o propojování profesích témat, představování šikovných lidí ve svých oborech, pozitivně ladit a povzbuzovat společnost k aktivitě, všeobecnému povědomí. Zpracovali jsme okolo 150 tiskových konferencí, které měsíčně čte  mnoho  čtenářů. Ti jej mají a stále budou mít k dispozici  zdarma. Pokud se Vám náš záměr líbí a chtěli byste naši činnost podpořit, nabízíme  tuto možnost oficiální cestou. Budeme nesmírně vděční za Váš příspěvek, který nám přinese možnost na obsahu novin pracovat více nezávisle na komerčních sděleních, která nám zatím jediná nějakým způsobem umožňují táhnout celou produkci našich novin. Ze zkušenosti víme, že někdo o reklamní sdělení nestojí, ale činnost novin by rád podpořil, rozhodli jsme tedy jít cestou dobrovolných příspěvků. Níže umístěný formulář Vám to umožní. Zpět Vám přijde faktura s konkrétním variabilním symbolem, jejímž předmětem budou Mediální služby. Doklad je tedy možné použít jako odpočitatelnou položku ve Vašem účetnictví. Za Vaši laskavost a velkorysost Vám velmi děkujeme. Nadále se vynasnažíme investovat do takových témat, která přispívají k osvětě v profesní oblasti, přinesou naší společnosti užitečné a srozumitelné informace, stabilitu a rozvoj. Témata, která Vás budou zajímat a bavit.

Za tým stabilita-a-rozvoj s poděkováním za Váš zájem a laskavý přístup, jsem v úctě a s pozdravem, J.Moschner  šéfredaktor - novin stabilita-a-rozvoj.

         

 

 

 

 

 

 

 


Novinky

01.02.2020 13:28

komunální politika

TISKOVÁ ZPRÁVA Venkov musí být atraktivní místo pro život, shodli se prezident i premiér se...

—————

01.02.2020 13:17

Obchod

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVAV úterý 21.1.2020 proběhla ve Skleněném sále MPO ČR konference ČESKÉ INOVAČNÍ FÓRUM...

—————

26.01.2020 13:44

kultura - PVA- Letňany

FOR CITY 2020: Inovace pro města, obce i regiony se představí v souběhu se stavebním veletrhem FOR...

—————